Chaz Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaz Fan

Gerçek LP'cilerin Sitesi!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paramore SevenLer KuLübü

2 posters
YazarMesaj
CrawLinq

CrawLinq

Paramore SevenLer KuLübü Empty
MesajKonu: Paramore SevenLer KuLübü   Paramore SevenLer KuLübü Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 6:34 pm

Paramore (telaffuz "Pe-ra-mour") 2004 yılında Franklin, Tennessee'de kurulan ABD'li alternatif rock grubu. Gruptaki bazı değişikliklerden sonra Paramore, şu anda Hayley Williams (vokal/klavye), Josh Farro (gitar, geri vokal), Jeremy Davis (bas) ve Zac Farro'dan (bateri) oluşuyor.

Şarkılarının büyük çoğunluğunu Hayley Williams ve gitarist Josh Farro'nun yazdığı grubun ilk albümü 2005 yılında piyasaya çıktı. Verdikleri konserler ve internette tanıttıkları single'lar "Pressure" ve "Emergency" ile birçok hayran kazandılar.

Grup 2007'de çıkarttığı "Riot!" albümü ile büyük bir ün kazandı. Albümden ilk single olan "Misery Business" çok başarılı oldu ve grubun MTV'nin "Haftanın Sanatçısı" programına konuk olmasını sağladı. Başarıyı çabuk yakalayan grup, 17 ile 22 arasındaki genç yaş ortalaması ile dikkat çekiyor

Paramore SevenLer KuLübü Paramore-chicago-promo-large_1196286060930

Başkan=CrawLinq
Yardımcı:---
Üyeler:
RoCK STaR

En son CrawLinq tarafından Paz Tem. 20, 2008 5:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mrs. Bennington
Admin

Admin
Mrs. Bennington

Kadın

MesajKonu: Geri: Paramore SevenLer KuLübü   Paramore SevenLer KuLübü Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 3:46 pm

Beni ekLe beni ekLe Very Happy
https://chazfan.yetkin-forum.com
CrawLinq

CrawLinq

MesajKonu: Geri: Paramore SevenLer KuLübü   Paramore SevenLer KuLübü Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 5:09 pm

Ekledim Very Happy

Paramore SevenLer KuLübü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-